3 Aralık 2016 Cumartesi

UcuzSigortala.com Nedir?

 
 

 UcuzSigortala.com Polat Sigorta Acenteliği ( www.polatsigortacilik.com ) iştirakı ile kurulmuş bir web sayfasıdır. Adana ilinin önde gelen sigortacılarından olan Polat Sigorta tüm Türkiye çapında ağını genişletmeyi amaçlamış ve bu sebeple ucuzsigortala.com 'u kurmuştur.

UcuzSigortala.com 'un fiyatlandırma sistemi şirketler arasında en ucuz sigorta fiyatını bularak müşterilerine sunmaktadır. 

Yaptığı bir çok çalışma ile başarıların altına imza atan Polat Sigorta, genişleyen müşteri ağı ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde gücüne güç katmakta ve daima yükselmeyi hedeflemektedir.

"Ucuz Sigorta" kelime kökenini yakalamak isteyen firma yöneticisi  Türklerin "ucuz" kelimesini sevdiğini düşünerek yola çıkmıştır. Şirket sahibi tarafından Ucuz Sigortala'nın logosu dolar işaretinden esinlenerek alınmış, parayı ve bütçeyi gözetmek amacıyla tasarlanmıştır.

Aşağıda sıralayacağımız gibi ucuz kelimesi neyin önüne gelse dikkat çekmektedir.

Ucuz Sigorta
Ucuz Kasko
Ucuz Seyahat Sigortası gibi.

Şirket bünyesinde alınan poliçelere kredi kartına taksit imkanı tanınmakta, aynı zamanda hasar anında 7/24 iletişim kurulabilmektedir.

Ucuz Sigorta ekibi tamemen genç ve dinamik kişilerden oluşup, online sigortacılık, sigorta ve hasar konularına tamamen hakimdir.

Sizlerde ucuz fiyata maksimum teminattan yaralanmak istiyorsanız, bu firmayı tercih edebilirsiniz.


 

UcuzSigortala.com Nedir?

İzleme:


Etiket:

0 yorum:

Yorum Gönder