21 Haziran 2013 Cuma

Bieber Arabasıyla Paparazziye Vurup Kaçtı !18 Haziran'da Los Angeles / Sunset bulvarında, oranın yerel saatine göre gece 23.45'te gerçekleşen Bieber'ın arabasıyla çarptığı paparazzinin haberini yapmıştık.Kazadan kısa süre sonra olay anının kamera görüntüleri de çıkmaya başladı.

TMZ'de yer alan habere göre, 19 yaşındaki genç yıldızın görüntüsünü almaya çalışan bir çok paparazzi vardı. Paparazzinin park halindeki bir araba ve Bieber'ın Ferrarisinin arasında kaldığını bildirdi. Bieber bir yaralanma olayını bildiği halde durmadığını ve kaçarak uzaklaştığını ekledi.

Olay yerinde olan bir başka paparazzinin yaralanan fotoğrafçıyı hastaneye götürdüğünü ve bacak kısımlarında problemlerin olduğunu belirtti.

Daha sonra polisin olay yerine gelerek olayı inceleyip Bieber'ın suçsuz olduğunu, gazetecilere defalarca çekilmelerini istemesine rağmen hatanın gazetecide olduğuna kanaat getirdiler.

Bieber, geçtiğimiz günlerde, bulunduğu semt sakinleri tarafından da hızlı ve dikkatsiz araba sürdüğü için şikayet edilmişti.

Bieber Arabasıyla Paparazziye Vurup Kaçtı !

0 yorum:

Yorum Gönder