3 Aralık 2013 SalıJessie Hakında Bilmediğin 10 Şey!
Sır 1
Yardım meleği Debby Ryan
Elemeler sırasında Debby Ryan, tüm çocuk oyuncularla sohbet etmiş ve onları sakinleştirmeye çalışmış. 

Sır 2
Willow ve Jaden Jessie'de!
Dizi, Amerika'da ilk yayınlandığında oyuncular ve ekip sette parti düzenlemişler. Dizide Luke karakterini canlandıran Cameron, partiyle ilgili "Birkaç özel konuğun katıldığı güzel bir partiydi. Willow Smith'in single'ı Whip My Hair'in klibinde oynamıştım. Bu yüzden Willow ve Jaden'ı da partiye davet etmiştim. 'Yetenek Çiftliği'nden China ve 'Uçan Tekme'den Mateo'da partideydiler. Gerçekten o gün çok eğlenmiştik!" 

Sır 3
Jessie' seyirciyle içiçe...
Bu dizinin belkide en önemli özelliği seyircilerin, çekim anında stüdyoda yer alması... Her cuma, çekimleri merak eden izleyiciler düzenli olarak stüdyoya gelmişler ve çekimler bittikten sonra dizi ekibiyle buluşup, sohbet etmişler.

Sır 4Yardım meleği Debby Ryan
Dizide Emma karakterini canlandıran Peyton, Debby Ryan'ın çok iyi bir kız olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Debby gördüğüm en harika oyunculardan biri. Onun etrafımızda olması gerçekten çok eğlenceli. Ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa bize destek oluyor. Debby'nin yaptığı en harika şeylerden biri de bize scooter almasıydı. Sette her yere scooter'larla gittik."

Sır 5Setin Şakacısı: Cameron BoyceJessie setinin en komik çocuğunun Cameron olduğunu biliyor muydun? Cameron, sette herkese şakalar yapıyor ve oyuncuları çok eğlendiriyor.

Sır 6Bu tavşan da nereden çıktı?Dizinin başrol oyuncusu Debby Ryan, oyuncu arkadaşlarının sette sıkılmaması için onlara tavşan almış. Setteki herkes farklı günlerde bu sevimli tavşanı evine götürüyor ve herkes bu sevimli tavşana bayılıyor. 

Sır 7Marshmallow Savaşı!
Ravi karakterini canlandıran Karan: "Jessie'nin seti muzipliklerle dolu. Debby'nin bize silah şeklinde marshmallow aldığı gün gerçekten çok eğlenceliydi, çünkü o gün 'Yetenek Çiftliği'nin setine saldırdık. Çok komik bir gündü! Marshmallow'lar havada uçuştu. Günün sonunda marshmallow savaşını tabii ki biz kazandık."

Sır 8Debby Ryan Müzik Öğretmeni oldu!
Debby, Cameron Boyce'a müzik dersi veriyor ve bu konuda Cameron bak neler anlatıyor: "Sette bir piyano var ve Debby bana piyano çalmayı öğretiyor."

Sır 9Karan Brar'ın rahatlama odası var!Dizi oyuncularında Karan Brar'ın bir rahatlama odası olduğunu biliyor muydun? Odaya Buddha teması hakim ve odanın içinde üstelik bir de çeşme var. İşte bu nedenle bütün oyuncular rahatlamak için bu odaya akın ediyor.

Sır 10Bay Kipling'in gerçek adı Frank!Dizide Karan karakterinin, Bay Kipling adında evcil bir kertenkelesi var. Ama onun gerçek adı Frank! 

Jessie Hakında Bilmediğin 10 Şey!

0 yorum:

Yorum Gönder