2 Aralık 2013 Pazartesi

Zil Çalınca Oyuncuları İle RöportajCEREN BALIKÇI: BÖYLE BİR DİZİ HER GENCİN HAYALİDİR!
Disney Chanel, ilk kez Türkçe bir prodüksiyona imzasını attı. Böyle bir projede yer almak nasıl bir duygu?
-Aslında dünya çapında bir dizide rol almak her gencin hayalidir. Ben de bu hayali gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.
Sen dizide Merve’yi oynuyorsun, Merve'den biraz söz eder misin?
-Merve, Acar’la aynı sınıfa gidiyor. Metehan’ın aksine çok konuşkan ve hareketli bir kızNereden, ne zaman çıkacağını kestirmek imkansız. Sürekli Metehan’la birlikte olmak istiyor, bu yüzden herkes onu “yapışkan kardeş” olarak görüyor.
Setteki diğer karekterlerle ilişkileriniz nasıl?
- 10 arkadaşyeni tanışmamıza rağmen iyi bir grup olduk. Normal hayatımda da bir ağabeyim olduğu için sette Metehan’ın kardeşini oynamak bana zor gelmiyor. Birbirimizle çok iyi anlaştığımız için de rol yapmıyoruz da gerçeği yaşıyoruz gibi hissediyorum.

CİHAN ŞİMŞEK: TÜM OYUNCULAR KARDEŞİM GİBİ OLDU
Disney Channel projesinde yer alıyorsun. Nasıl bir his bu?
- Disney’in ilk Türk oyuncularından biri olmak gerçekten gurur verici. Disney sayesinde dünya çapında bir yapımın parçası olduk
Dizide canlandırdığın Metehan karakterinden bahseder misin biraz?
- Metehan, okulun en asi öğrencisi. Bütün kızlar onun etrafında pervane ve o da bunun farkında. Zamanının çoğunu gitar çalarak geçirdiği için notları iyi değil. Ama müziğe çok yetenekli ve güzel bir sesi var. Korcan’ın en yakın arkadaşı ve ayrılmaz ikili durumundalar. Bu arada Duygu’dan hoşlanmasına rağmen ona da tıpkı diğer kızlara davrandığı gibi davranıyor.
Senin diğer oyuncularla aran nasıl?
- Başta kardeşim rolündeki Merve olmak üzere tüm oyuncuları kardeşim olarak görmeye başladım, zaten en büyükleri benim. Hem yardımcı oyuncular hem de set ekibi ile çok uyumlu bir çalışma ortamımız var. Sadece sette değil özel hayatlarımızda da kardeş gibi olduk.

Zil Çalınca Oyuncuları İle Röportaj

0 yorum:

Yorum Gönder